Twitch’teyiz…

Selam sevgili hala yazılı birşeyleri okumaktan yerinmeyen tayfa. Ben de sizlerleyim ama hareketli resimler de aklımızı çelmiyor diyemem. Bu vesileyle bu efsane sitenin yaratıcısını kanlı canlı görebileceğiniz ya da yüzüne karşı çemşirebileceğiniz platformumuzu paylaşmayı bir borç bilirim.

Youtube kanalını aktif olarak kullanmaya başladığımızı söylemiştim zaten. Ancak orası artık kafamdaki bir kaç fikir dışında video arşiv görevi görme yolunda ilerliyor. Esas video kayıt platformumuz milyonlarca kişinin yer aldığı twitch oldu. Bağlantı sorunlarımın çözülmesiyle beraber henüz düzenli olmasa da (son bir ayda 10 küsur yayın yaptık) canlı yayınlara başladık. 

Adresimiz, twitch.tv/altdunya

Çoğunlukla klasik retro oyunlar, arada sırada konu bazlı geek ve nostalji açlığınızı giderecek yorumlar, bazen de alakasız amaçsız sadece sohbet için, kanalımız çocukların olmadığı ve eşimin izin verdiği her an yayında.

Yayınları da genelde 24 saat içinde YouTube’a yüklüyorum. Kaçırdığınız yayınları oradan da takip edebilirsiniz; www.youtube.com/@altdunya

Peki sizleri neler bekliyor? Aşağıdaki videolar kafanızda canlanmasını sağlar sanırım.

Ücretsiz Klasik (Abandonware) Oyunlar;

Oyun Arşivim ve Oyun Seçmece;

Marvel ve DC Dışında Çizgi Roman Filmleri;

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Daha nice muhabbet için takipte kalın.

twitch.tv/altdunya

Canlı yayınlarda görüşmek üzere, esen kalın.

Spread the love

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın