AltDünyadan – Yeni Kategori: AltTribute

Siteyi ilk kurduğum zaman böyle site içi haberler falan çok olacak, sitede her ne halt dönüyorsa hemen dize duyurmak falan gibi hayallerim vardı. AltDünya’nın  bir sürü yazarı olur falan diye de hayal etmiştim ama neyse. Sonuçta site farklı bir şeye evrildi, daha “ben” odaklı oldu ama bu durumdan memnunum. Ne çok uzattım lafı.

Sizi niye rahatsız ettim, çünkü yeni bir kategori açtım, onu sizlerle paylaşayım, hem yeterince okunmadığını düşündüğüm bir iki yazının da reklamı olsun diye bu yazıyı yazıyorum. Yeni kategorimiz AltTribute . Tribute’ün Türkçe karşılığı “Hürmet, Takdir” falan. Sitemizde zaten böyle yazılar vardı ama Serbest Stil’in altında unutulup gidiyorlardı. Onları artık AltTribute altında toplayıp, saygı duruşlarımızın tek yerde olmasını istedim.

Eğer zaman ayarlayabilirsem bir “Barış Manço Tribute” hazırlayıp, yeni kategoriye katkı yapmak da istiyorum ama hayırlısı. Ancak o zamana kadar bu kategoride 4 tane yazımız var. Hepsini bu yeni kategori adına derledim, topladım, azıcık güncelledim. Kolay ulaşımınız için de aşağıya linkli minkli atıverdim.

Bir başka kategoride görüşene dek esen kalın.

AltTribute – Kurt Cobain Tribute ve 5 Favori Nirvana Şarkım

AltTribute – Terry Pratchett ‘a Bir Saygı Duruşu

AltTribute – Brian Michael Bendis’e Marvel Tribute’u ve En İyi 5 Marvel İşi

AltTribute – Cliff “Lee” Burton’ı Saygı ile Anıyoruz

 

Spread the love

1 geri izleme / bildirim

  1. AltTribute - Bir Barış Manço Tribute ve Sevdiğim 5 Şarkısı - AltDünya

Bir yanıt bırakın