AltDünya v2

AltDünya bundan 1 yıl önce 3 adamın fantastik bir macerası olarak başladı. Ben grubun deneyimli savaşçısıydım. Yol gösteren, diğerlerine deneyimlerini anlatan, grubu en önden sürükleyen adam bendim. Halil grubun gizemli, esrarengiz ama gücünden sual olunmayan büyücüsüydü. Hani böyle grubun en zor anında bir anda gücünü gösterip sonra yine sessiz sakin kenarda bekleyen. Anıl poster çocuğumuzdu. Grubun genç, hevesli, istekli ama bir o kadar da hunharsız savaşçısı. Sonra yolda Anıl’ın kardeşi okçumuz Işıl eklendi. Hedefi tam ortadan vuran, az ama öz vuruşlar yapan. Böyle güzel güzel başladık. Sonra gerçek dünya işleri biraz bu fantazi dünyasının önüne geçmeye başladı. Yaklaşık altı aydır sessiz soluksuz kenarda kaldı AltDünya’mız. Yine de hiç bir zaman tam olarak aklımızdan çıkmadı, hep kalbimizin bir kenarında yeniden başlamayı bekledik.

Ve işte o gün bugündür sevgili dostlar. Halil gerçek dünyadan dönemediği için aramızda değil ama kadronun kalanı son derece istekli ve sabırsız bir şekilde burada. Bir de ekibe karnı burnumda eşim Aslı katıldı taze kan olarak. O da yakında 1+1 olacak ve çok daha heyecanlı şevkli bir şekilde yazılarıyla siteye renk katacak. Geçmişe sünger çektik. Her şeye sıfırdan başlıyoruz (arşivler Halil’de kaldı, ondan aslında 🙂 ). Taze, sanki hiç yazmamışız gibi olacak. İçerikte, işleyişte bir kaç fark olacak ama tarzımız içtenliğimiz aynı şekilde kalacak. Umuyoruz bizi anlayan, bizim gibi olan insanlara ulaşır, şu halihazırda sıkıcı dünyadan kısa bir süre için de olsa sizi uzaklaştırabiliriz.

Editörlüğümün yanına bir de Admin sıfatı eklendiği için biraz daha amatör, biraz daha özensiz gibi görünebilir site ama inanın her bir satır kodda, her bir görsel de kan emeklerim var. İşi öğrendikçe daha da iyi olacak, hani “sizle beraber büyüdük” denir ya, işte öyle olacak. Bu noktada sizden de eleştirilerinizi, fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı, sitenin gelişimine katkıda bulunmanızı istiyoruz. Hem facebook sayfamızdan, hem twitter sayfamızdan bizlere ulaşabilir, öneriliriniz paylaşabilirsiniz.

İşte bu şekilde başlıyor AltDünya’nın ikinci sezonu. Hepimize hayırlı uğurlu olsun…

 

Spread the love

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın