AltDünya Shop… Çok Yakında…

Merhaba Arkadaşlar,

Çok güzel bir alan adımız, güzel güzel yazılarımız, fena olmayan bir tasarımımız var. Ancak bir kişi de demiyor ki, bu potansiyele yatırım yapalım, burası azıcık ilgilenilse çok güzel olur, para bile kazanılır. Ben de aşırı uğraşmıyorum ama yine de kendiliğinden gelse insanlar ne güzel olur di mi? 🙂

Her neyse geçen gün tesadüf eseri Youtube’da karşıma çıkan bir video, kafamda bir ışık yaktı ve gözümü sizlerin cebine dikmemi sağladı. 🙂 PoD adlı yöntem yurtdışında pek çok markaya promosyon materyali anlamında güzel bir fırsat sunmuşken, Türkiye’de bu işi yapan bir yer bulmak çok sevindirici oldu.

Bu doğrultuda aşağıdan ve yukarıdaki menüden AltDünya’nın (tarafımdan onaylanan) ilk resmi mağazasına ulaşabilirsiniz. Şu aşamada dükkan boş, tasarılarımın (t-shirt’e bizim logoyu koydum falan işte :)) onaylanmasını bekliyorum, onaylandıktan sonra ilk olarak AltDünya logolu bir kaç ürün olacak, sonra kendimin (ve eşimin demek istiyorum ama kendisinin pek çok kez hevesle başlayıp, sonra yalan olduğuna şahit oldum.) orijinal tasarımlarıyla ürün gamımızı genişletmek arzusundayız.

Siz de bize destek olmak isterseniz, oradaki ürünlerden sipariş verirseniz azıcık da olsa (fiyat çok yüksek olmasın diye karımı düşük tuttum 🙂 ) bana da üç beş bir şey kalır, ben de o parayla en azından sitenin domain hosting masraflarını falan karşılayabilirim.

https://my.triber.shop/altdunya

Şimdiden teşekkürler. Eylemlerimiz devam edecek.

Bir başka yazıda görüşüne dek esen kalın.

Spread the love

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın